Top Lok, narzędzie do przecinania i toczenia rowków C4-TLSR-27055-4 ID:5728436 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Top Lok, narzędzie do przecinania i toczenia rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Top Lok, narzędzie do przecinania i toczenia rowków |
| Rodzina produktów | 2017 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-TLSR/L |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 2.165 inch |
| Lf Functional Length | 54.991 mm |
| Waga | 0.930352 lb |
| Waga | 422 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.25 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 6.35 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | Top-Lok -style 4R (TLG4R) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 5: axial inclined exit with nozzle, adjustable |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 2.165 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 54.991 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80013663 |