Top Lok, narzędzie z chwytem tradycyjnym do przecinania i toczenia rowków TLSR62D-S ID:5753625 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Top Lok, narzędzie z chwytem tradycyjnym do przecinania i toczenia rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Top Lok, narzędzie z chwytem tradycyjnym do przecinania i toczenia rowków |
| Rodzina produktów | 2017 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | TLSR/L |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | IN |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.375 inch |
| B Shank Width | 9.525 mm |
| H Shank Height | 0.375 inch |
| H Shank Height | 9.525 mm |
| Lf Functional Length | 6 inch |
| Lf Functional Length | 152.4 mm |
| Waga | 0.264555 lb |
| Waga | 0.12 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 3/8 x 3/8 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.125 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 3.175 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | Top-Lok -style 2R (TLG2R) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 0.88 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 22.352 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80000842 |