Top Lok, płytka do toczenia gwintów TLTF-2R1125 ID:5954539 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Top Lok, płytka do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Top Lok, płytka do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 2017 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | TLTF |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | US |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Promień naroża | 0.002992 inch |
| Promień naroża | 0.076 mm |
| Grubość płytki | 0.219 inch |
| Grubość płytki | 5.5626 mm |
| W1 Insert Width | 0.15 inch |
| W1 Insert Width | 3.81 mm |
| Waga | 0.003968 lb |
| Waga | 1.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | Top-Lok -style 2R |
| Gatunek | 1125 |
| Hand Hand | R |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Thft Thread Form Type | VP60 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNSH |
| Tpin Minimum Threads Per Inch | 12 |
| Tpix Maximum Threads Per Inch | 44 |
| Tpn Minimum Thread Pitch | 0.023622 inch |
| Tpn Minimum Thread Pitch | 0.6 mm |
| Tpx Maximum Thread Pitch | 0.07874 inch |
| Tpx Maximum Thread Pitch | 2 mm |
| Ttp Thread Type | External,Internal |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25954539 |