Top Lok, płytka do toczenia gwintów TLTP-3004R1125 ID:5846608 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Top Lok, płytka do toczenia gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Top Lok, płytka do toczenia gwintów |
| Rodzina produktów | 2017 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | TLTP |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | US |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Promień naroża | 0.006496 inch |
| Promień naroża | 0.165 mm |
| Grubość płytki | 0.344 inch |
| Grubość płytki | 8.7376 mm |
| W1 Insert Width | 0.195 inch |
| W1 Insert Width | 4.953 mm |
| Waga | 0.020062 lb |
| Waga | 9.1 g |
| Parametry techniczne | |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | Top-Lok -style 3R |
| Gatunek | 1125 |
| Hand Hand | R |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Thft Thread Form Type | VP60 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNSH |
| Tpin Minimum Threads Per Inch | 5 |
| Tpix Maximum Threads Per Inch | 36 |
| Tpn Minimum Thread Pitch | 0.049213 inch |
| Tpn Minimum Thread Pitch | 1.25 mm |
| Tpx Maximum Thread Pitch | 0.19685 inch |
| Tpx Maximum Thread Pitch | 5 mm |
| Ttp Thread Type | External,Internal |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25846608 |