Top Lok, płytka do toczenia rowków TLG-3094R2135 ID:5753642 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Top Lok, płytka do toczenia rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Top Lok, płytka do toczenia rowków |
| Rodzina produktów | 2017 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | TLG |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICRN+AL2O3+TIN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | US |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.094 inch |
| Cw Cutting Width | 2.3876 mm |
| Promień naroża | 0.0075 inch |
| Promień naroża | 0.1905 mm |
| Promień naroża | 0.0075 inch |
| Promień naroża | 0.1905 mm |
| Grubość płytki | 0.344 inch |
| Grubość płytki | 8.7376 mm |
| Waga | 0.019842 lb |
| Waga | 9 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 10 deg |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.15 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 3.81 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | Top-Lok -style 3R |
| Gatunek | 2135 |
| Hand Hand | R |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | 3 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PM |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80009063 |