Top Lok, płytka do toczenia rowków TLG-4250RH13A ID:5753208 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Top Lok, płytka do toczenia rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Top Lok, płytka do toczenia rowków |
| Rodzina produktów | 2017 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | TLG |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | US |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.25 inch |
| Cw Cutting Width | 6.35 mm |
| Promień naroża | 0.0225 inch |
| Promień naroża | 0.5715 mm |
| Promień naroża | 0.0225 inch |
| Promień naroża | 0.5715 mm |
| Grubość płytki | 0.453 inch |
| Grubość płytki | 11.5062 mm |
| Waga | 0.04762 lb |
| Waga | 21.6 g |
| Parametry techniczne | |
| An Clearance Angle Major | 10 deg |
| Bams Machine Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.25 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 6.35 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | Top-Lok -style 4R |
| Gatunek | H13A |
| Hand Hand | R |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Clamp |
| Ssc Insert Seat Size Code | 4 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | N |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80009817 |