Top Lok, wytaczak do rowków SI-CTLHOL-05102 ID:5749460 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Top Lok, wytaczak do rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Top Lok, wytaczak do rowków |
| Rodzina produktów | 2017 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SI-CTLHOR/L |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.625 inch |
| Dconms Connection Diameter | 15.875 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 25.4 mm |
| H Shank Height | 0.56 inch |
| H Shank Height | 14.224 mm |
| Lf Functional Length | 8 inch |
| Lf Functional Length | 203.2 mm |
| Waga | 0.652569 lb |
| Waga | 296 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -inch: 5/8 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.110236 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 2.8 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | Top-Lok -style 2R (TLG2R) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 1.56201 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 39.675 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80008385 |