Top Lok, wytaczak do rowków SI-CTLHOL-06102 ID:5749465 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Top Lok, wytaczak do rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Top Lok, wytaczak do rowków |
| Rodzina produktów | 2017 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SI-CTLHOR/L |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.75 inch |
| Dconms Connection Diameter | 19.05 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.1252 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 28.58 mm |
| H Shank Height | 0.71 inch |
| H Shank Height | 18.034 mm |
| Lf Functional Length | 10 inch |
| Lf Functional Length | 254 mm |
| Waga | 1.21254 lb |
| Waga | 550 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -inch: 3/4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.110236 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 2.8 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | Top-Lok -style 2R (TLG2R) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 1.91929 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 48.75 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80010312 |