Top Lok, wytaczak do rowków SI-CTLHOR-10143 ID:5749332 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Top Lok, wytaczak do rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Top Lok, wytaczak do rowków |
| Rodzina produktów | 2017 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SI-CTLHOR/L |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.25 inch |
| Dconms Connection Diameter | 31.75 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 1.75 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 44.45 mm |
| H Shank Height | 1.18 inch |
| H Shank Height | 29.972 mm |
| Lf Functional Length | 14 inch |
| Lf Functional Length | 355.6 mm |
| Waga | 4.59444 lb |
| Waga | 2.084 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -inch: 1 1/4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.188976 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 4.8 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | Top-Lok -style 3L (TLG3L) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 3.125 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 79.375 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | 3 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80009532 |