Top Lok, wytaczak do rowków SI-CTLHOR-14144 ID:5749342 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Top Lok, wytaczak do rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Top Lok, wytaczak do rowków |
| Rodzina produktów | 2017 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SI-CTLHOR/L |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.75 inch |
| Dconms Connection Diameter | 44.45 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 2.5 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 63.5 mm |
| H Shank Height | 1.6252 inch |
| H Shank Height | 41.28 mm |
| Lf Functional Length | 14 inch |
| Lf Functional Length | 355.6 mm |
| Waga | 8.68622 lb |
| Waga | 3.94 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank w/ 3 flats -inch: 1 3/4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.25 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 6.35 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | Top-Lok -style 4L (TLG4L) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 4.375 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 111.125 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80006260 |