Trzonek cylindryczny na adapter z szybkozłączem CoroTurn® SL z tłumieniem drgań A570-3CD128126R ID:5722911 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Trzonek cylindryczny na adapter z szybkozłączem CoroTurn® SL z tłumieniem drgań

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Trzonek cylindryczny na adapter z szybkozłączem CoroTurn® SL z tłumieniem drgań |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A570-3C (QC - OFFSET) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 8 inch |
| Dconms Connection Diameter | 203.2 mm |
| Dconws Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconws Connection Diameter | 80 mm |
| Lf Functional Length | 125.984 inch |
| Lf Functional Length | 3200 mm |
| Waga | 1386.71 lb |
| Waga | 629 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 8 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (quick change) -straight -size 80 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dpc Damping Property | yes |
| Hand Hand | R |
| Locap Location Aid Property | no |
| Ohx Maximum Overhang | 76.9685 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 1955 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12162441 |