Tuleja cylindryczna 132L-A32-A24 ID:7251710 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja cylindryczna

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Tuleja cylindryczna |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 132L (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50.8 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5 inch |
| Dconws Connection Diameter | 38.1 mm |
| Lf Functional Length | 0.19685 inch |
| Lf Functional Length | 5 mm |
| Długość całkowita | 6 inch |
| Długość całkowita | 152.4 mm |
| Waga | 2.57721 lb |
| Waga | 1.169 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features (with flange) -inch: 2 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Cylindrical clamping (sleeve) -inch: 1 1/2 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Locap Location Aid Property | no |
| Seal Sealing Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221808846 |