Tuleja cylindryczna 132N-2516 ID:5757169 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja cylindryczna

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Tuleja cylindryczna |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 132N (A) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconws Connection Diameter | 16 mm |
| Lf Functional Length | 0.19685 inch |
| Lf Functional Length | 5 mm |
| Długość całkowita | 2.40157 inch |
| Długość całkowita | 61 mm |
| Waga | 0.348331 lb |
| Waga | 158 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features (with flange) -metric: 25 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Cylindrical clamping w/ flats (sleeve) -metric: 16 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Locap Location Aid Property | no |
| Seal Sealing Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11552273 |