Tuleja cylindryczna 393.CF-120640 ID:6766859 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja cylindryczna

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Tuleja cylindryczna |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 393.CF |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | CH |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.472441 inch |
| Dconms Connection Diameter | 12 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.23622 inch |
| Dconws Connection Diameter | 6 mm |
| Lf Functional Length | 0.15748 inch |
| Lf Functional Length | 4 mm |
| Długość całkowita | 1.73228 inch |
| Długość całkowita | 44 mm |
| Waga | 0.072532 lb |
| Waga | 32.9 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical Collet for hydraulic membrane chucks, with flange -size 12 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Cylindrical clamping (high precision) -metric: 6 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 4: axial concentric on circle |
| Locap Location Aid Property | no |
| Seal Sealing Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26766859 |