Tuleja kwadratowa z pozycjonowaniem Easy-Fix 131-2010-B ID:5757300 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tuleja kwadratowa z pozycjonowaniem Easy-Fix

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Tuleja kwadratowa z pozycjonowaniem Easy-Fix |
| Rodzina produktów | 2001 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 131..-B |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.787402 inch |
| B Shank Width | 20 mm |
| H Shank Height | 0.787402 inch |
| H Shank Height | 20 mm |
| Lf Functional Length | 3.14961 inch |
| Lf Functional Length | 80 mm |
| Długość całkowita | 3.14961 inch |
| Długość całkowita | 80 mm |
| Waga | 0.44313 lb |
| Waga | 201 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 20 x 20 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Cylindrical clamping (sleeve) -metric: 10 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Locap Location Aid Property | yes |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11251914 |