Tulejka zaciskowa ER 393.14-50340 ID:5760574 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka zaciskowa ER

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Tulejka zaciskowa ER |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 393.14 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | CH |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.04724 inch |
| Dconms Connection Diameter | 52 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.9685 inch |
| Dfc Functional Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 0.829921 inch |
| Lf Functional Length | 21.08 mm |
| Długość całkowita | 2.3622 inch |
| Długość całkowita | 60 mm |
| Waga | 0.731935 lb |
| Waga | 332 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | ER collet (DIN6499-B) -ER50 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Cylindrical clamping -metric: 34.0 - 32.0 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 4: axial concentric on circle |
| Locap Location Aid Property | no |
| Seal Sealing Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10894155 |