Tulejka zaciskowa ER 393.15-2003 ID:5966291 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka zaciskowa ER

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Tulejka zaciskowa ER |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 393.15 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | CH |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.826772 inch |
| Dconms Connection Diameter | 21 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.11811 inch |
| Dconws Connection Diameter | 3 mm |
| Dfc Functional Diameter | 0.787402 inch |
| Dfc Functional Diameter | 20 mm |
| Lf Functional Length | 0.43937 inch |
| Lf Functional Length | 11.16 mm |
| Długość całkowita | 1.24016 inch |
| Długość całkowita | 31.5 mm |
| Waga | 0.116404 lb |
| Waga | 52.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | ER collet (DIN6499-B) -ER20 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Cylindrical clamping -metric: 3 (h9) |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Locap Location Aid Property | no |
| Seal Sealing Property | yes |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25966291 |