Tulejka zaciskowa ER A393.15-401/2 ID:5966369 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Tulejka zaciskowa ER

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Tulejka zaciskowa ER |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A393.15 |
| Rodzina produktów | Spares & Accessories |
| Country Of Origin | CH |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.61417 inch |
| Dconms Connection Diameter | 41 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.5748 inch |
| Dfc Functional Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 0.577165 inch |
| Lf Functional Length | 14.66 mm |
| Długość całkowita | 1.81102 inch |
| Długość całkowita | 46 mm |
| Waga | 0.061729 lb |
| Waga | 28 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | ER collet (DIN6499-B) -ER40 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Cylindrical clamping -inch: 1/2" .5000 - .4803 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Locap Location Aid Property | no |
| Seal Sealing Property | yes |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25966369 |