U-Max®, frez do fazowania R215.64-12A20-4512 ID:5742818 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
U-Max®, frez do fazowania
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | U-Max®, frez do fazowania |
| Rodzina produktów | 1027 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R215.64-..A |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.46063 inch |
| Średnica skrawania | 11.7 mm |
| Średnica skrawania | 0.76378 inch |
| Średnica skrawania | 19.4 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.787402 inch |
| Dconms Connection Diameter | 20 mm |
| Średnica skrawania | 1.06811 inch |
| Średnica skrawania | 27.13 mm |
| Waga | 0.883613 lb |
| Waga | 400.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 20.0 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.309449 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 7.86 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | Mill 215.64 -SPMT 120408-WL |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Kapr1 Tool Cutting Edge Angle | 45 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 25200 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10477423 |