U-Max®, płytka frezarska R216.2-080204-1A235 ID:5742837 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
U-Max®, płytka frezarska

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | U-Max®, płytka frezarska |
| Rodzina produktów | 1027 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R216.2 (INSERTS) |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TICN+TIN |
| Coating Process Type | CVD |
| Country Of Origin | IN |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.114173 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 2.9 mm |
| Promień naroża | 0.015748 inch |
| Promień naroża | 0.4 mm |
| Grubość płytki | 0.09375 inch |
| Grubość płytki | 2.38125 mm |
| W1 Insert Width | 0.248031 inch |
| W1 Insert Width | 6.3 mm |
| Waga | 0.002381 lb |
| Waga | 1.08 g |
| Parametry techniczne | |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.314961 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 8 mm |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | Mill 216.2 -080204-1-C |
| Gatunek | 235 |
| Hand Hand | R |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PM |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10444932 |