Uchwyt CoroCut® QI do obróbki rowków czołowych QS-QI-LGK20C16-023B ID:7994233 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt CoroCut® QI do obróbki rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt CoroCut® QI do obróbki rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 2123 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QS-QI-LG..C..B(INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 1 inch |
| B Shank Width | 25.4 mm |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 0.905512 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 23 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 1.77165 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 45 mm |
| H Shank Height | 1 inch |
| H Shank Height | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 3.70079 inch |
| Lf Functional Length | 94 mm |
| Oah Overall Height | 1.54724 inch |
| Oah Overall Height | 39.3 mm |
| Waga | 1.0957 lb |
| Waga | 0.497 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -inch: 1 x 1 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.787402 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 20 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut QI -size K (QI-NK-0600-0004-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 1.37795 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 35 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | K |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323225667500 |