Uchwyt CoroCut® QI do obróbki rowków czołowych QS-QI-RFG15C2525-024B ID:7937639 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt CoroCut® QI do obróbki rowków czołowych

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt CoroCut® QI do obróbki rowków czołowych |
| Rodzina produktów | 2123 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | QS-QI-RF..C..B |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 0.984252 inch |
| B Shank Width | 25 mm |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 0.944882 inch |
| Daxin Axial Groove Inside Diameter Minimum | 24 mm |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 1.5748 inch |
| Daxx Maximum Axial Groove Outside Diameter | 40 mm |
| H Shank Height | 0.984252 inch |
| H Shank Height | 25 mm |
| Lf Functional Length | 4.68504 inch |
| Lf Functional Length | 119 mm |
| Oah Overall Height | 1.50055 inch |
| Oah Overall Height | 38.114 mm |
| Waga | 1.10893 lb |
| Waga | 503 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Rectangular shank -metric: 25 x 25 |
| Axgsup Axial Groove Support Direction | 2 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.590551 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 15 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroCut QI -size G (QI-NG-0300-0003-TF) |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 2.3622 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 60 mm |
| Ssc Insert Seat Size Code | G |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323225414760 |