Uchwyt hydrauliczny C10-NC5300-00050 ID:6679805 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt hydrauliczny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt hydrauliczny |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-NC5300 |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 4.13386 inch |
| Dconms Connection Diameter | 105 mm |
| Dconws Connection Diameter | 3.93701 inch |
| Dconws Connection Diameter | 100 mm |
| Dfc Functional Diameter | 2.83465 inch |
| Dfc Functional Diameter | 72 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 13.7795 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 350 mm |
| Lf Functional Length | 1.9685 inch |
| Lf Functional Length | 50 mm |
| Oah Overall Height | 8.66142 inch |
| Oah Overall Height | 220 mm |
| Oaw Overall Width | 4.80315 inch |
| Oaw Overall Width | 122 mm |
| Waga | 33.0694 lb |
| Waga | 15 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | NC5000 machine interface -size C10 220 x 122 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C10 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | N |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26679805 |