Uchwyt hydrauliczny C4-NC5010-00025 ID:5728237 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt hydrauliczny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt hydrauliczny |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-NC5010 |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.65354 inch |
| Dconms Connection Diameter | 42 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 10.2362 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 260 mm |
| Lf Functional Length | 0.984252 inch |
| Lf Functional Length | 25 mm |
| Oah Overall Height | 3.62205 inch |
| Oah Overall Height | 92 mm |
| Oaw Overall Width | 1.88976 inch |
| Oaw Overall Width | 48 mm |
| Waga | 2.7668 lb |
| Waga | 1.255 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 42.0 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | N |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11523875 |