Uchwyt hydrauliczny C6-NC5330-00040 ID:7774227 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt hydrauliczny
| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt hydrauliczny |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-NC5330 |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.75591 inch |
| Dconms Connection Diameter | 70 mm |
| Dconws Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconws Connection Diameter | 63 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.73228 inch |
| Dfc Functional Diameter | 44 mm |
| Lf Functional Length | 1.5748 inch |
| Lf Functional Length | 40 mm |
| Oah Overall Height | 2.99213 inch |
| Oah Overall Height | 76 mm |
| Oaw Overall Width | 5.62992 inch |
| Oaw Overall Width | 143 mm |
| Waga | 9.45784 lb |
| Waga | 4.29 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | NC5000 machine interface -size C6 143 x 84 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C6 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Hand Hand | N |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323224639744 |