Uchwyt hydrauliczny C8-NC5030-00050 ID:6898876 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt hydrauliczny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt hydrauliczny |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-NC5030 |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.54331 inch |
| Dconms Connection Diameter | 90 mm |
| Dconws Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconws Connection Diameter | 80 mm |
| Dfc Functional Diameter | 2.16535 inch |
| Dfc Functional Diameter | 55 mm |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 19.685 inch |
| Dmin1 Minimum Bore Diameter | 500 mm |
| Lf Functional Length | 1.9685 inch |
| Lf Functional Length | 50 mm |
| Oah Overall Height | 7.08661 inch |
| Oah Overall Height | 180 mm |
| Oaw Overall Width | 3.93701 inch |
| Oaw Overall Width | 100 mm |
| Waga | 17.1961 lb |
| Waga | 7.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 90 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C8 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | N |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220423187 |