Uchwyt hydrauliczny C8-NC5310-00016 ID:7135353 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt hydrauliczny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt hydrauliczny |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-NC5310 |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.54331 inch |
| Dconms Connection Diameter | 90 mm |
| Dconws Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconws Connection Diameter | 80 mm |
| Dfc Functional Diameter | 2.16535 inch |
| Dfc Functional Diameter | 55 mm |
| Lf Functional Length | 1.65354 inch |
| Lf Functional Length | 42 mm |
| Oah Overall Height | 4.13386 inch |
| Oah Overall Height | 105 mm |
| Oaw Overall Width | 3.30709 inch |
| Oaw Overall Width | 84 mm |
| Waga | 8.56497 lb |
| Waga | 3.885 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 90 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C8 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 2: radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | N |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221342098 |