Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej C4-TRE-CD68A ID:8094034 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-TR/LE-CD |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| Lf Functional Length | 1.41732 inch |
| Lf Functional Length | 36 mm |
| Oah Overall Height | 3.30709 inch |
| Oah Overall Height | 84 mm |
| Oaw Overall Width | 4.92126 inch |
| Oaw Overall Width | 125 mm |
| Waga | 8.15711 lb |
| Waga | 3.7 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CDI68_TN340000 non-driven turret interface -size CD68A |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Hand Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226125214 |