Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej C5-RCE80-028082-2A ID:8093975 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R/LCE80-028082-2 |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconws Connection Diameter | 50 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.37795 inch |
| Dfc Functional Diameter | 35 mm |
| Lf Functional Length | 3.22835 inch |
| Lf Functional Length | 82 mm |
| Oah Overall Height | 3.85827 inch |
| Oah Overall Height | 98 mm |
| Oaw Overall Width | 5.43307 inch |
| Oaw Overall Width | 138 mm |
| Waga | 18.7393 lb |
| Waga | 8.5 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CDI non-driven turret interface -size CDI80 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C5 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Hand Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226124620 |