Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej C8-LC2095-00110 ID:6294713 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-R/LC2095 |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 3.66142 inch |
| B Shank Width | 93 mm |
| Dconws Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconws Connection Diameter | 80 mm |
| Dfc Functional Diameter | 2.16535 inch |
| Dfc Functional Diameter | 55 mm |
| H Shank Height | 6.10236 inch |
| H Shank Height | 155 mm |
| Lf Functional Length | 4.33071 inch |
| Lf Functional Length | 110 mm |
| Oah Overall Height | 6.10236 inch |
| Oah Overall Height | 155 mm |
| Oaw Overall Width | 3.66142 inch |
| Oaw Overall Width | 93 mm |
| Waga | 16.2944 lb |
| Waga | 7.391 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Bolt pattern -RC/LC 2095 -size 93 x 155 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C8 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 6: decentral over flange |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Hand Hand | L |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26294713 |