Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do głowic rewolwerowych BMT C5-TLI-BT65A-DT ID:8093962 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do głowic rewolwerowych BMT

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do głowic rewolwerowych BMT |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-TR/LI-BT..DT |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconws Connection Diameter | 50 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.37795 inch |
| Dfc Functional Diameter | 35 mm |
| Lf Functional Length | 3.93701 inch |
| Lf Functional Length | 100 mm |
| Oah Overall Height | 3.62205 inch |
| Oah Overall Height | 92 mm |
| Oaw Overall Width | 6.88976 inch |
| Oaw Overall Width | 175 mm |
| Waga | 20.2825 lb |
| Waga | 9.2 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | BMT non-driven turret interface -size BT65A |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C5 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Hand Hand | L |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226124491 |