Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do obrabiarek Hyundai WIA C8-TRI-HY-A ID:8094071 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do obrabiarek Hyundai WIA

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do obrabiarek Hyundai WIA |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-TR/LI-HY |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconws Connection Diameter | 80 mm |
| Dfc Functional Diameter | 2.16535 inch |
| Dfc Functional Diameter | 55 mm |
| Lf Functional Length | 5.11811 inch |
| Lf Functional Length | 130 mm |
| Oah Overall Height | 7.20472 inch |
| Oah Overall Height | 183 mm |
| Oaw Overall Width | 5.51181 inch |
| Oaw Overall Width | 140 mm |
| Waga | 19.8416 lb |
| Waga | 9 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Hyundai WIA non-driven turret interface -size HY-A |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C8 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Hand Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226125580 |