Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do obrabiarek Index C3-TRI-IX30A-DT ID:8094139 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do obrabiarek Index

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do obrabiarek Index |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-TR/LI-IX-DT |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.1811 inch |
| Dconms Connection Diameter | 30 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| Dfc Functional Diameter | 0.866142 inch |
| Dfc Functional Diameter | 22 mm |
| Lf Functional Length | 3.54331 inch |
| Lf Functional Length | 90 mm |
| Oah Overall Height | 3.07087 inch |
| Oah Overall Height | 78 mm |
| Oaw Overall Width | 4.6063 inch |
| Oaw Overall Width | 117 mm |
| Waga | 12.5664 lb |
| Waga | 5.7 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Index non-driven turret interface -size IX30A |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C3 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Hand Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226126266 |