Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do obrabiarek Mazak C4-TLI-MZ40Y-DT ID:8513869 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do obrabiarek Mazak

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do obrabiarek Mazak |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-TR/LI-MZ-DT |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| Lf Functional Length | 5.66929 inch |
| Lf Functional Length | 144 mm |
| Oah Overall Height | 3.30709 inch |
| Oah Overall Height | 84 mm |
| Oaw Overall Width | 5.59055 inch |
| Oaw Overall Width | 142 mm |
| Waga | 20.0621 lb |
| Waga | 9.1 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Mazak non-driven turret interface -size MZ40Y |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | L |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227847528 |