Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do obrabiarek Okuma C4-TLE-OK60A-DY ID:8094238 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do obrabiarek Okuma

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do obrabiarek Okuma |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-TR/LE-OK-DY |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| Lf Functional Length | 2.75591 inch |
| Lf Functional Length | 70 mm |
| Oah Overall Height | 4.05512 inch |
| Oah Overall Height | 103 mm |
| Oaw Overall Width | 7.79528 inch |
| Oaw Overall Width | 198 mm |
| Waga | 16.5347 lb |
| Waga | 7.5 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Okuma non-driven turret interface -size OK60A |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Hand Hand | L |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226127256 |