Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do obrabiarek Okuma C5-TLE-OK60B-YT ID:6414824 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do obrabiarek Okuma

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do obrabiarek Okuma |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-TR/LE-OK-YT |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconws Connection Diameter | 50 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.37795 inch |
| Dfc Functional Diameter | 35 mm |
| Oah Overall Height | 5.03937 inch |
| Oah Overall Height | 128 mm |
| Oaw Overall Width | 6.69291 inch |
| Oaw Overall Width | 170 mm |
| Waga | 15.2119 lb |
| Waga | 6.9 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Okuma non-driven turret interface -size OK60B |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C5 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | L |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26414824 |