Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do obrabiarek Okuma C6-TRI-OK-D ID:8094247 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do obrabiarek Okuma

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do obrabiarek Okuma |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-TR/LI-OK-X |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconws Connection Diameter | 63 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.73228 inch |
| Dfc Functional Diameter | 44 mm |
| Lf Functional Length | 4.72441 inch |
| Lf Functional Length | 120 mm |
| Oah Overall Height | 5.11811 inch |
| Oah Overall Height | 130 mm |
| Oaw Overall Width | 5.21654 inch |
| Oaw Overall Width | 132.5 mm |
| Waga | 32.6284 lb |
| Waga | 14.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Okuma non-driven turret interface -size OK-D |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C6 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Hand Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226127348 |