Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do obrabiarek Sauter ST C5-TRE-VD40B-DT ID:8094172 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do obrabiarek Sauter ST

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt mocujący do obsługi ręcznej do obrabiarek Sauter ST |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-TR/LE-VDxxB-DT |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconws Connection Diameter | 50 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.37795 inch |
| Dfc Functional Diameter | 35 mm |
| Lf Functional Length | 3.34646 inch |
| Lf Functional Length | 85 mm |
| Oah Overall Height | 3.14961 inch |
| Oah Overall Height | 80 mm |
| Oaw Overall Width | 5.19685 inch |
| Oaw Overall Width | 132 mm |
| Waga | 14.5505 lb |
| Waga | 6.6 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Sauter ST non-driven turret interface - size VD40B |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C5 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Hand Hand | R |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226126594 |