Uchwyt przenoszący napęd do głowic rewolwerowych BMT-P C3-DNE-BT45A-E-A ID:8487491 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt przenoszący napęd do głowic rewolwerowych BMT-P

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt przenoszący napęd do głowic rewolwerowych BMT-P |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-DNE-BT |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.77165 inch |
| Dconms Connection Diameter | 45 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| Dfc Functional Diameter | 0.866142 inch |
| Dfc Functional Diameter | 22 mm |
| Lf Functional Length | 1.88976 inch |
| Lf Functional Length | 48 mm |
| Oah Overall Height | 3.20866 inch |
| Oah Overall Height | 81.5 mm |
| Oaw Overall Width | 3.01181 inch |
| Oaw Overall Width | 76.5 mm |
| Waga | 5.73202 lb |
| Waga | 2.6 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | BMT driven turret interface -size BT45A |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C3 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 6: decentral exit with nozzles, adjustable |
| Hand Hand | N |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 6000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227762524 |