Uchwyt przenoszący napęd do głowic rewolwerowych BMT-P C4-DNI-BT65C-E ID:6749608 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt przenoszący napęd do głowic rewolwerowych BMT-P

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt przenoszący napęd do głowic rewolwerowych BMT-P |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-DNI-BT |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.55906 inch |
| Dconms Connection Diameter | 65 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| Lf Functional Length | 3.74016 inch |
| Lf Functional Length | 95 mm |
| Oah Overall Height | 3.77953 inch |
| Oah Overall Height | 96 mm |
| Oaw Overall Width | 5.06299 inch |
| Oaw Overall Width | 128.6 mm |
| Waga | 21.6053 lb |
| Waga | 9.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | BMT driven turret interface -size BT65A |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | N |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 6000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26749608 |