Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek Biglia C3-DNE-BI55A-I ID:8093938 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek Biglia

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek Biglia |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-DNE-BI |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.16535 inch |
| Dconms Connection Diameter | 55 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| Dfc Functional Diameter | 0.866142 inch |
| Dfc Functional Diameter | 22 mm |
| Lf Functional Length | 1.9685 inch |
| Lf Functional Length | 50 mm |
| Oah Overall Height | 3.30709 inch |
| Oah Overall Height | 84 mm |
| Oaw Overall Width | 3.54331 inch |
| Oaw Overall Width | 90 mm |
| Waga | 6.83434 lb |
| Waga | 3.1 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Biglia driven turret interface -size BI55A |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C3 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Hand Hand | N |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226124354 |