Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek DMG MORI C3-DNE-MS40A-E ID:8093986 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek DMG MORI

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek DMG MORI |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-DNE-MS |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| Dfc Functional Diameter | 0.866142 inch |
| Dfc Functional Diameter | 22 mm |
| Lf Functional Length | 1.92913 inch |
| Lf Functional Length | 49 mm |
| Oah Overall Height | 3.26772 inch |
| Oah Overall Height | 83 mm |
| Oaw Overall Width | 3.77953 inch |
| Oaw Overall Width | 96 mm |
| Waga | 5.95249 lb |
| Waga | 2.7 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Mori Seiki driven turret interface -size MS40A |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C3 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Hand Hand | N |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226124736 |