Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek DMG MORI C4-DNE-MS60A-E-HS-B ID:8403454 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek DMG MORI

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek DMG MORI |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-DNE-MS |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.3622 inch |
| Dconms Connection Diameter | 60 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| Lf Functional Length | 2.67717 inch |
| Lf Functional Length | 68 mm |
| Oah Overall Height | 4.25197 inch |
| Oah Overall Height | 108 mm |
| Oaw Overall Width | 5.11811 inch |
| Oaw Overall Width | 130 mm |
| Waga | 16.7551 lb |
| Waga | 7.6 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Mori Seiki driven turret interface -size MS60A |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | N |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 12000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227404929 |