Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek DMG MORI C6-DNE-MS75A-E-HS ID:8129550 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek DMG MORI

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek DMG MORI |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-DNE-MS75 |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.95276 inch |
| Dconms Connection Diameter | 75 mm |
| Dconws Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconws Connection Diameter | 63 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.73228 inch |
| Dfc Functional Diameter | 44 mm |
| Lf Functional Length | 3.34646 inch |
| Lf Functional Length | 85 mm |
| Oah Overall Height | 5.43307 inch |
| Oah Overall Height | 138 mm |
| Oaw Overall Width | 6.10236 inch |
| Oaw Overall Width | 155 mm |
| Waga | 28.6601 lb |
| Waga | 13 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Mori Seiki driven turret interface -size MS75A |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C6 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Hand Hand | N |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226278262 |