Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek EMAG C3-DNE-EM55G-I-HS ID:8094052 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek EMAG

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek EMAG |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-DNE-EM |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.16535 inch |
| Dconms Connection Diameter | 55 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| Dfc Functional Diameter | 0.866142 inch |
| Dfc Functional Diameter | 22 mm |
| Lf Functional Length | 2.3622 inch |
| Lf Functional Length | 60 mm |
| Oah Overall Height | 3.34646 inch |
| Oah Overall Height | 85 mm |
| Oaw Overall Width | 3.34646 inch |
| Oaw Overall Width | 85 mm |
| Waga | 8.15711 lb |
| Waga | 3.7 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | EMAG driven turret interface -size EM55G |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C3 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Hand Hand | N |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226125399 |