Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek EMAG C4-DNE-EM55A-E ID:8093982 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek EMAG

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek EMAG |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-DNE-EM |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| Lf Functional Length | 2.12598 inch |
| Lf Functional Length | 54 mm |
| Oah Overall Height | 3.34646 inch |
| Oah Overall Height | 85 mm |
| Oaw Overall Width | 3.34646 inch |
| Oaw Overall Width | 85 mm |
| Waga | 7.49572 lb |
| Waga | 3.4 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | EMAG driven turret interface -size EM55A |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Hand Hand | N |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226124699 |