Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek EMAG C4-DNI-EM65A-I-A ID:8403629 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek EMAG

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek EMAG |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-DNI-EM |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.55906 inch |
| Dconms Connection Diameter | 65 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| Lf Functional Length | 2.83465 inch |
| Lf Functional Length | 72 mm |
| Oah Overall Height | 3.77953 inch |
| Oah Overall Height | 96 mm |
| Oaw Overall Width | 5.23622 inch |
| Oaw Overall Width | 133 mm |
| Waga | 17.637 lb |
| Waga | 8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | EMAG driven turret interface -size EM65A |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Hand Hand | N |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227405773 |