Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek Mazak C4-DNI-MZ40X-E-B ID:8581775 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek Mazak

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek Mazak |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-DNI-MZ..X |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| Lf Functional Length | 5.11811 inch |
| Lf Functional Length | 130 mm |
| Oah Overall Height | 3.46457 inch |
| Oah Overall Height | 88 mm |
| Oaw Overall Width | 5.92913 inch |
| Oaw Overall Width | 150.6 mm |
| Waga | 24.2509 lb |
| Waga | 11 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Mazak driven turret interface -size MZ40X |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C4 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 90 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 6: decentral exit with nozzles, adjustable |
| Hand Hand | N |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 6000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323228120385 |