Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek Mazak C5-DNE-MZ50V-E ID:6144274 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek Mazak

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek Mazak |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-DNE-MZ..50V |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconws Connection Diameter | 50 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.37795 inch |
| Dfc Functional Diameter | 35 mm |
| Lf Functional Length | 5.03937 inch |
| Lf Functional Length | 128 mm |
| Oah Overall Height | 3.93701 inch |
| Oah Overall Height | 100 mm |
| Oaw Overall Width | 8.26772 inch |
| Oaw Overall Width | 210 mm |
| Waga | 30.7545 lb |
| Waga | 13.95 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Mazak driven turret interface -size MZ50V |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C5 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 6: decentral exit with nozzles, adjustable |
| Hand Hand | N |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 6000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26144274 |