Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek Nakamura Tome C5-DNE-NA75A-I ID:6414811 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek Nakamura Tome

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Uchwyt przenoszący napęd do obrabiarek Nakamura Tome |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-DNE-NA |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.95276 inch |
| Dconms Connection Diameter | 75 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconws Connection Diameter | 50 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.37795 inch |
| Dfc Functional Diameter | 35 mm |
| Lf Functional Length | 2.67717 inch |
| Lf Functional Length | 68 mm |
| Oah Overall Height | 4.52756 inch |
| Oah Overall Height | 115 mm |
| Oaw Overall Width | 3.93701 inch |
| Oaw Overall Width | 100 mm |
| Waga | 17.0726 lb |
| Waga | 7.744 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Nakamura-Tome driven turret interface -size NA75A |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C5 |
| Baws Workpiece Side Body Angle | 0 deg |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Hand Hand | N |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 4000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26414811 |